  3. BZX79-C4V3 Diode - 4.3V 500mW
Thumbnail 1
BZX79-C4V3 Diode - 4.3V 500mW
SKU: DIO1007
In stock21 items in stock
  • Order before 4:00 PM = shipped today
  • 14 days free returns
  • Same-day pickup at our office in Leusden
Categories:ComponentsDiodes & Rectifiers
Related Products
Bestsellers
Raspberry Pi approved resellerCooling Unit For Raspberry Pi 5
Cooling Unit For Raspberry Pi 5
No reviews
In stock
Raspberry Pi approved reseller27W PD USB-C Power Supply Black for Raspberry Pi 5
27W PD USB-C Power Supply Black for Raspberry Pi 5
25 review(s)
In stock
Raspberry Pi approved resellerRaspberry Pi 5 4GB RAM
Raspberry Pi 5 4GB RAM
33 review(s)
Brass Phillips screw M2.5 - 10mm
2 review(s)
Distance sleeve M2.5 - 12+4mm - F/M
No reviews
Others also bought
New products
Mini USB WiFi adapter - 300 Mbps
USB Fast Charger 1x USB-A, 1x USB-C - 20W Power Delivery - White
USB Fast Charger 1x USB-A, 1x USB-C - 20W Power Delivery - Black